PRIMATEP s.r.o.

Stavba i vložkování komínů

Mezi hlavní činnosti naší společnosti patří stavební práce, zateplování objektů a především stavby, revize a vložkování komínů. Postaráme se také o revize a čištění spalinových cest. Na keramické a nerezové komíny z naší nabídky se můžete vždy spolehnout. Kontaktujte nás a přesvědčte se sami!

  • Areál Jaroslav 
  • Proboštov
  • 417 12
  • GPS: 50°40'07.4"N 13°49'13.2"E
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Stavební práce a výstavba komínových systémů

Naše společnost je tu pro vás již od roku 1999. Zaměřujeme se především na stavbu keramických a nerezových komínů SCHIEDEL a Raab, stavební práce, komplexní zateplování vnějších plášťů objektů a související poradenskou činnost. Ta například zahrnuje řešení úprav a oprav spalinových cest a návrh specifikace skladebných prvků. Spolupracujeme s firemními zákazníky i fyzickými osobami. Naše služby si můžete objednat, ať už potřebujete práce na průmyslových či občanských objektech.

Rekonstrukce a vložkování komínů

Komínové systémy SCHIEDEL a Raab se vyznačují svou spolehlivostí a odolností. Pokud se proto rozhodnete pro keramické či nerezové komíny z produkce těchto dvou výrobců, můžete si být jisti, že vás jen tak nezradí. Zajišťujeme rekonstrukce a vložkování komínů i všechny další potřebné kominické služby. V případě, že vložkování komínu na vašem objektu není z nějakého důvodu proveditelné, postavíme vám kompletně nový komín.

Nebojíme se ani výstavby fasádních komínů nebo komínů se samostatnou ocelovou konstrukcí. Zavolat nás můžete také k revizi bytových, domovních i průmyslových komínů. Součástí našich dodávek jsou i vícevrstvé nerezové kouřovody.

Naše služby se ale neomezují pouze na výstavbu komínů. V rámci stavebních prací provádíme výstavbu rodinných domů, bytů i průmyslových objektů. Postaráme se o opravy a rekonstrukce nemovitostí a jejich interiérů. Našich služeb můžete využít po celé České republice.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.